Ücretsiz Keşif Almak İçin Bizi Arayın

Enda Yapı,  PERGOLAX  markası ile, Raylı Tente, Pergola, Pergola Tente, Açılır Raylı Tente,  Teras Kapama, Teras Kapatma Sistemleri, Cam Çatı Sistemleri, Kış Bahçesi, gibi ürünlerin imalatını ve üretimini yapmaktayız. Bu bağlamda tüm sistemlerimiz konusunda sektörün önde gelen firmalardan biri olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Raylı Tente, Pergola Tente, Otomatik Tente, Motorlu Tente, Raylı Tente Sistemleri, Katlamalı Tente, Işıklı Tente, Pergola Sistemleri diye adlandırılan tüm tente sistemlerinde hizmet vermekteyiz.

PERGOLAX,Raylı Tente ve Pergola Tente, yaşadığınız alanların bahçe ve teras gibi bölümlerine uygulanarak bu alanları dört mevsim dilediğinizce kullanmanıza olanak sağlar, ayrıca cafe ve restoran gibi işletmelerde müşteri taleplerini karşılamış ve onlara güneşten ve soğuktan etkilenmeden hoşça vakit geçirecekleri alanlar kazandırmış olursunuz 

Ayrıca;  Kış Bahçesi, Cam Çatı Sistemleri, Teras Kapatma, Katlanır Cam Balkon, Sürme Cam Balkon, Giyotin Cam ve Otomatik Giyotin Cam (Hareketli Küpeşte) gibi ürünlerimizde mevcuttur.

PERGOLAX markamız ile Tente Sistemleri sektöründe RAYLI TENTE & PERGOLA TENTE ve tüm ürün guruplarımızla müşterilerimize, kaliteli ürün, iyi fiyat, garantili ve kaliteli montaj, ilkesi ile ilerlemekteyiz, bu bağlamda birçok kişi ve kurumun işini kalite politikamız çerçevesinde tamamladık ve teslim ettik.

Başta İstanbul ve Marmara Bölgesi Olmak Üzere Tüm Türkiye’ ye Hizmet Vermekteyiz.

Yurt Dışı İçin Lütfen Bilgi Alınız..

Hizmetlerimiz

Çalışmalarımız

Son Yazılar